Oferta

Szafy sterownicze

Wykonujemy szafy sterownicze do Przepompowni wyposażonych max 6 pomp. Zakres od 0,35 KW do 100 KW/400V lub 0,35KW do 2,2KW/230V.

Rozruch pomp – bezpośredni, gwiazda-trójkąt, falowniki, softstarty.

Układ pracy pomp – przemiany, czasowy, lub praca parami.

Sterowanie pomp za pomocą – wyłączniki pływakowe, sonda hydrostatyczna, sondy kontaktowe, przetworniki ciśnienia.

Układ powiadamiania i monitoringu – GSM.GPRS, telemetryczne, BMS.

Sterowniki – PLC.

Zabezpieczenia – nadprądowe, przeciwporażeniowe, silnikowe, przepięciówka.

Zasilanie – sieć lub agregat.

Do każdej szafy dołączamy – DTR, schemat, protokół pomiaru, deklaracja dopuszczenia, gwarancja.

Szafy sterownicze i rozdzielnice elektryczne

Możemy zaoferować Państwu szafy sterownicze i obudowy metalowe pulpitów sterowniczych dopasowane do indywidualnych potrzeb. Aby zaprojektować najlepsze rozwiązanie dla instalacji elektrycznych w przepompowniach. Oferujemy różne rozwiązania w zakresie automatyki i elektryki, które pozwolą na automatyzację procesów, a jednocześnie będą łatwe i bezpieczne w obsłudze.

Szafy i obudowy, które wykonujemy sprawdzą się idealnie w przepompowniach, które obsługują do 6 pomp. Zakres mocy urządzeń to od 0,35 KW do 100KW/400V albo 0,35KW do 2,2KW/230V. Co umożliwia dobór szafy sterowniczej idealnie według aktualnych potrzeb instalacji. Nasze urządzenia wykonane są ze stali nierdzewnej. Są odporne na warunki atmosferyczne i zapewniają wysoki stopień ochrony IP.

Automatyka dopasowana do potrzeb – szafy i obudowy sterownicze

Nasze szafy przemysłowe, wyposażone są w odpowiednią aparaturę, która usprawnia działanie i automatyzację procesów. Dlatego oferujemy różne rodzaje obudów i szaf, które będą najlepiej spełniać wymogi jakości i zgodności z projektem. Indywidualnie wykonujemy również prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, aby były one dopasowane pod urządzenia elektryczne i sieć, z którymi będą współpracować.

Wybierając nasze szafy i pulpity sterownicze można wybrać podzespoły, jakie mają być w nich zamontowane. Jak również elementy układu, które będą współpracować z już zamontowanymi urządzeniami w przepompowni. Projektując obudowy przemysłowe szaf i ich pulpity, bierzemy pod uwagę między innymi sposób rozruchu pomp, układ pracy pomp czy w jaki sposób mają być one sterowane. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu idealnie dopasowane elementy, pozwalające na bezpieczną pracę przepompowni. Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów projektu instalacji.

 

Wykonujemy zamówienia pod klienta. Prefabrykacje rozdzielnic elektrycznych wykonujemy pod dany projekt.

szafa sterownicza.
Szafa sterownicza prefabrykowana.
Przepompownia ścieków Zawoja 2x1,1KW/400V.
szafa sterownicza wnętrze.
szafa sterownicza projekt.
szafa sterownicza jak wygląda w środku.
szafa sterownicza rozplanowanie instalacji.