Oferta

Regulatory Przepływu wody

Odpowiednio zaprojektowane instalacje kanalizacyjne, pozwalają na odprowadzanie wody i regulację przepływu, aby uniknąć jej gromadzenia się w zbiorniku, a także wypływu bez względu na poziom. Dostępne w naszej ofercie regulatory wykonujemy wedle indywidualnych potrzeb i charakterystyki instalacji. Dzięki temu mamy pewność, że możemy zaoferować idealne rozwiązanie dla układów retencji w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach przemysłowych.

Regulatory wykonujemy pod zamówienie ze stali nierdzewnej 1.4301 lub 1.4401.

Regulator przepływu wody deszczowej

Kanalizacja to nie tylko odpływy ścieków. Bardzo ważnym elementem jest również kanalizacja deszczowa, która zabezpiecza inwestycję przed opadami atmosferycznymi i zalaniem grożącym, jeśli będą obfite. Jednym z elementów kanalizacji deszczowej, który znajdą Państwo w ofercie naszej firmy jest regulator przepływu wody.

Regulatory, które wykonujemy, produkowane są ze stali nierdzewnej typu 1.4301 lub 1.4401. Każdy regulator jest projektowany i dobierany indywidualnie ze względu na charakterystykę obiektu, jak i sieci. Dzięki temu dajemy naszym klientom najlepsze rozwiązanie techniczne, które sprawi, że nawet obfite opady atmosferyczne, nie będą zagrażać podtopieniami czy przelewaniem się wody deszczowej. Dobrze dopasowane regulatory przepływu pozwalają na całkowitą kontrolę cieków wodnych i przepływów w sieci kanalizacyjnej.

Regulator przepływów dopasowany do instalacji

Oferowane przez naszą firmę regulatory przepływu wód opadowych i ścieków występują w wielu modelach. Dostępne są urządzenia pionowe i poziome. A także regulatory puszkowe, kryzowe i stożkowe. Możemy również zaoferować regulatory z przelewem, jak i komorą przelewową. Nasza specjalistyczna oferta pomoże dopasować najlepsze urządzenia, które będą działać w najlepszy sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą regulatorów przepływów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy w dobrze właściwych rozwiązań dla gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych.

 

regulator przepływu wody
Regulatory przepływu wody.